İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşeron İşçilerin Başvuru Sonuçları

Taşeron İşçilerin Başvuru Sonuçları

Kamuda çalışan taşeron işçilerin kadroya alınmalarına ilişkin çalışmalar İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün uhdesinde devam etmekte olup; başvuru sonuçları 20.02.2018 Salı günü (bugün) İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün istanbul.meb.gov.tr internet sayfasından ilan edilecektir. Başvuru sonuçlarına yapılacak muhtemel ihtiraz dilekçelerinin 21.02.2018 Çarşamba gününden itibaren 23.02.2018 Cuma günü mesai bitimine kadar bizzat elden, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir. 23.02.2018 tarihinden sonra ulaştırılacak başvurular, posta, elektronik ileti, belgegeçer (faks) yoluyla yapılacak itirazları kabul edilmeyecektir.

 İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü

696 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname Kapsamında, Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına/Geçici İşçi Pozisyonuna Geçiş Başvuruları İnceleme-Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

General Şükrü Kanatlı Caddesi Kartaltepe Mahallesi Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.