İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutluyor, şehit ve gazilerimizi dua ve minnetle anıyoruz.
Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

15 Temmuz 2016 zaferi, aziz milletimizin şanlı tarihindeki nice kahramanlık destanının son örneğidir. Anavatanımız Anadolu’muzdaki istiklal ve istikbalimizi koruma kararlılığımızın ilanıdır bu şanlı zafer…

Demokrasi ve Milli Birlik Günü olarak andığımız 15 Temmuz’un ikinci yıldönümünde yiğit şehitlerimizi rahmet dualarımız ve minnet duygularımızla yâd ediyor, cesur yürekli gazilerimize de sıhhat ve afiyetler diliyoruz.

Bilinsin ki gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine tek yürek ve tek yumruk olarak tankların üzerine korkusuzca yürüyen baş tacı yiğitlerimize her zaman müteşekkiriz, onları unutamayız ve unutturmayız.

Ancak yine bilinsin ki aklını, vicdanını, ruhunu, milletini, devletini, vatanını satan fetöcü/bölücü hainleri, aziz milletimize ölüm kusan silahlarla saldıran kahpeleri her zaman lanetliyoruz. Alçak hainleri ve işbirlikçilerini hiçbir zaman unutmayacağız, asla unutturmayacağız. 

Engin feraseti ve derin irfanıyla kimin dost kimin düşman olduğunu en kısa zamanda ayırt eden, dirayetli başkomutanımızın etrafında kenetlenerek bağımsızlığımıza ve geleceğimize vurulacak zincirleri bir kere daha parçalayan aziz milletimizle ne kadar övünsek azdır.

Kahrolası düşmanlarımızın ve ihanet şebekelerinin tuzaklarını “Vatan sana canım feda” şuuruyla boşa çıkaran kahramanlarımızı yetiştiren şehit ve gazi ailelerimize içten şükranlarımızı sunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutluyor, şehit ve gazilerimizi dua ve minnetle anıyoruz.

 

                                                                                                          Emrullah AYDIN

 

                                                                                                     Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü

General Şükrü Kanatlı Caddesi Kartaltepe Mahallesi Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.