İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası Mesajı

  İlköğretim Haftası Mesajı  
İlköğretim Haftası Mesajı

 

İlköğretime başlayan tüm çocuklarımıza "Okullarınıza Hoşgeldiniz!" diyorum...

 

Okul yaşamı zekayı terbiye etme, anlam çıkarmayı ya da düşünmeyi öğrenme gibi pekçok mental gelişimi içine alan bir serüvendir. Bu serüvende okullarımız, öğrencilerimize rehberlik ederek, onların kendilerini keşfetmelerini sağlamak için büyük bir gayretle çalışacaktır.

 

Çocuklarımız, bizim en büyük hazinemizdir. Bu hazineyi üzmeden, kırmadan, yıkmadan, kaybetmeden büyütebilmek biz eğitimcilerin en önemli görevidir. Çocuklarımızı milli ve manevi değerlerle donatarak yetiştirmek ve onlara gururla taşıyacakları bir kimlik sunabilmek bizlerin sorumluluğudur.

 

İlköğretim Haftası vesilesi ile velilerimize, bizlere emanet ettikleri herbir çocuğumuzu gözbebeğimiz gibi koruyacağımızı söylemek isterim.  

 

Yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Hepimizin sağlıklı, verimli, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.

 

Emrullah AYDIN

Bakırköy Milli Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.