İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kürşat ARZUOĞLU'nun 2023/2024 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kürşat ARZUOĞLU'nun 2023/2024 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Mesajı

Sevgili öğrenciler, saygıdeğer öğretmenler, kıymetli velilerimiz,

 

Bugün, eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine başlamanın sevincini ve heyecanını birlikte yaşıyoruz. Hepinizi içtenlikle selamlıyorum.

 

İlk dönemde gösterdiğimiz gayret ve başarıyı, ikinci dönemde de devam ettirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Yeni bir dönemin başlamasıyla, daha fazla öğrenmek, keşfetmek ve birlikte büyümek için daha çok gayret göstereceğiz.

 

Sevgili öğrenciler, 

bu yeni dönemde, hedeflerinizi belirleyin, çalışmalarınıza odaklanın ve her anınızı en verimli şekilde değerlendirin. Unutmayın, sizler geleceğimizin teminatısınız.

 

Saygıdeğer öğretmenlerimiz, 

sizlerin gayret ve özverili çalışmaları öğrencilerimize ilham veriyor ve onların potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı oluyor. Sizlere minnettarız ve bu dönemde de birlikte sizlerin gayretleriyle daha büyük başarılar elde edeceğimize inanıyoruz.

 

Kıymetli veliler, 

sizlerin destekleriyle çocuklarımızın başarısı her zaman daha da artacaktır. Bizler, çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için el ele vermeye devam edeceğiz.

Eğitim-Öğretim faaliyeylerinin tüm paydaşları olarak hep birlikte, daha güçlü, daha bilgili ve daha başarılı bir geleceğe doğru ilerliyoruz. 

 

Yeni eğitim öğretim döneminin  hayırlara vesile olmasını umud ederek sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum.

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.