İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni Okullarımızda Düzenlenen Hafta Sonu Destekleme Ve Yetiştirme Kurslarında Yerinde Gözlemlerde Bulunmak Üzere İlçemizdeki Okullarımızı Ziyaret Etmeye Devam Ediyor."İlçe Millî Eğitim Müdürümüz  Sayın Muhammet Fatih Çepni 2021-2022 eğitim öğretim yılı başından itibaren okullarımızda düzenlenen hafta sonu Destekleme ve Yetiştirme kurslarında yerinde gözlemlerde bulunmak üzere ilçemizdeki okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Müdürümüz Bakırköy Anadolu Lisesindeki  Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek okul yöneticilerinden bilgi aldı.

 

 

Sınıfları da ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , öğrenci ve öğretmenlerle kısa kısa sohbet etti. Hafta sonu  olmasına rağmen özveriyle çalışmalarını sürdüren öğretmen ve öğrencilerimizden  duyduğu memnuniyeti belirten ilçe  Millî Eğitim Müdürümüz ,  öğrencilerimizin planlı ve düzenli  olarak çalışmalarının karşılığını en iyi şekilde alacaklarına  dile getirerek başarılar diledi.

 

        

21-12-2021

                                                                                     21-12-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.