İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Muhammet Fatih Çepni Göreve Başlama Mesajı

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Muhammet Fatih Çepni 08.10.2021 tarihinde ilçemizde görevine başlamıştır. 
Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Muhammet Fatih Çepni Göreve Başlama Mesajı

Kıymetli Bakırköylüler,

İstanbul'umuzun batı yakasının tarihi 4. yüzyıla dayanan, çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış; ekonomi, siyaset, sanat, spor, bilim, kültür ve eğitim alanında ülkemize birçok değer kazandırmış; şehrimizin sosyal ihtiyaçlarına cevap vermiş, doğal güzellikleriyle de insanımıza huzur imkânı sağlamış kadim ilçemiz Bakırköy'de İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamanın onuru, mutluluğu ve eğitim alanındaki deneyimlerimle hizmetlerime burada devam edecek olmanın heyecanı içindeyim.

Eğitime gönül ve emek vermiş değerli meslektaşlarım; Okul İdarecilerim ve Öğretmenlerim,

Bugüne kadar eğitim adına Bakırköy için yaptığınız özverili çalışmaları hep birlikte güçlü bir sinerji oluşturarak daha ileriye taşıyıp devam ettireceğinize inancım tamdır. Tüm gayret ve çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Değerli Velilerimiz,

Hepinizin de bildiği gibi aile, toplumun temeli ve geleceğin mirasçısı çocuklarımızın hayat boyu devam eden eğitim serüveninin başlangıç noktasıdır. Sizlerle eğitimin her aşamasında iş birliği içinde her bir çocuğumuzun biricik ve özel olduğunu hep hatırda tutarak 21. yüzyılın gerektirdiği bilim ve teknoloji ile hoşgörü, sevgi ve saygı ikliminde, köklü tarih ve kültür mirasımızdan güç alarak Cumhuriyetimizin değerleri ışığında milli, manevi ve evrensel değerlere sahip üreten, donanımlı ve gelişime açık bireyler kazanıp müreffeh bir toplum inşasında hep birlikte özveri ve gayret içinde olacağınızdan hiçbir şüphem yoktur.

Sevgili Öğrenciler,

Potansiyelinizdeki tüm yetenek ve becerileri ortaya çıkarmak bizim ilk ve temel amacımızdır. Milli ve manevi değerlerle bilimin ışığında, huzur ve güven ortamında büyümenizi arzu ediyorum. Her birinizi gelişen dünyada milli teknoloji hamlesiyle kalkınan ülkemizin birer eğitim neferi olarak görüyorum. Geleceği emanet edeceğimiz sizlerin bugünün eğitim imkânlarıyla kendinizi geliştirerek aynı zamanda ülkemizin kalkınmasında hizmetlerinizle büyük rol oynayacağınıza içtenlikle inanıyorum. 

Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER'in tensipleriyle başladığım bu önemli görevi birlik ve beraberlik içinde en iyi şekilde yerine getireceğimize yürekten inanıyorum.

 Eğitime emek vermiş her bir ferdimize iyi niyetleriyle ortaya koydukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Görevimin hepimiz için hayırlı ve başarılı çalışmalara vesile olması temennisiyle herkese saygı, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                   Muhammet Fatih ÇEPNİ

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.