İSTANBUL
BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı Müdürler Kurulu ile Yapıldı.
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı Müdürler Kurulu ile Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/25144804_IMG_8335.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim yılı ilk Müdürler Kurulu toplantısı Kaymakamımız Sn. Nazmi Günlü'nün teşrifleriyle Müdürümüz Sn. Mustafa Erşahin'in başkanlığında , Şube Müdürlerimiz Adem Düzgün, İsmail Eray Dursun, Erol Demir ve Okul Müdürlerimizin katılımıyla Bahçeşehir Florya Kampüsü konferans salonunda gündem maddelerini görüşmek üzere gerçekleşmiştir.