İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Mustafa Erşahin'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Müdürümüz Mustafa Erşahin'in 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Cumhuriyetimiz'in Kurucusu, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sonsuzluğa intikalinin 82. yıl dönümünde kendisini minnet ve rahmetle anıyoruz.

Cumhuriyetimiz'in kuruluşunun 97. yılını geride bıraktığımız bugünlerde, Gazi Mustafa Kemal'in bizlere işaret ettiği, "muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma" hedefine ulaşmak için İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak var gücümüzle çalışıyoruz.

Millî ve manevî değerlerini bilen; bilimde, sporda, sanatta,  kültürde var olan ve her türlü yeniliği takip eden bir nesil yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Atatürk'ün "Gençler, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız." sözleri doğrultusunda, yeni nesilleri en iyi şekilde yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.

Milletimiz 15 Temmuz'da, zor bir imtihan vermiş, demokrasimizi yok etmek ve millet egemenliğine son vermek isteyen şer odaklarının heveslerini kursaklarında bırakmış, kahramanca mücadele veren gazi ve şehitlerimiz sayesinde, bu felaketten güçlenerek çıkabilmeyi başarmıştır.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm gazilerimize şükranlarımızı sunar, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim.

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.