İSTANBUL
BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKIRKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN TÜM RESMİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE TELEKONFERANSI
Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak uzaktan eğitimin uygulandığı süreçte Müdürümüz Sn Mustafa ERŞAHİN başkanlığında Ülkemizi tesir altına alan Covid-19 salgını nedeniyle eğitim kurumlarımızla etkileşimli Video Konferans sistemi ile görüntülü toplantı yapılmıştır. Kurum müdürlerimizin alacağı tedbirler belirlenmiştir.![BAKIRKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN TÜM RESMİ OKUL MÜDÜRLERİ İLE TELEKONFERANSI](/meb_iys_dosyalar/2020_03/27145232_20200327_112454.jpg)