İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sn.Emrullah Aydın'ın Veda Mesajı

Sn.Emrullah Aydın'ın Veda Mesajı

Sevgili dostlar, 

2014 yılından itibaren sürdürdüğüm Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Altı yıldır attığımız her adımın amacı çocuklara ve gençlere faydalı olmaktı. İlim sevgisi, insan sevgisi ve vatan sevgisiyle donatılmış çocukların yetiştirilmesine vesile olmaktı gayemiz!  

Okullarımızın öğrencilere bu hususlarda rehber olması gerektiğini gittiğimiz her yerde vurguladık. Çocuklarımızdaki cevherlerin okullarımız tarafından ortaya çıkarılması gerektiğinden her platformda bahsettik, bu yolda çalışmalarda bulunduk. Farklı görevlerde olsa da aynı amaç uğrunda çalışmalara devam edeceğimizi bilmenizi isterim.  

Ben sizleri çok sevdim. Öğretmenlerini, çocuklarını, törenlerini, festivallerini, çaycısını, bekçisini, velhasıl Bakırköy'ün herşeyini çok sevdim. Bakırköy Eğitim camiası gibi büyük bir ailenin üyesi olmaktan her zaman gurur duydum. Yıllar boyunca benim yanımda olduğunuz, bana destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin!  

Ayrılık kolay olmayacak ancak göreve gelecek arkadaşıma olan güvenim bu üzüntümü hafifletmekte! 

Allah'a emanet olunuz sevgili öğrencilerim, meslektaşlarım, arkadaşlarım... 

Herzaman dualarınızda olmak dileğiyle...

 

                                                                                                                                           Emrullah Aydın
 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.