İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Sn.Emrullah Aydın'ın Dönem Sonu Mesajı

İlçe Müdürümüz Sn.Emrullah Aydın'ın Dönem Sonu Mesajı

2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci döneminin sonuna geldiğimiz bugünlerde yine zamanın ne kadar çabuk geçtiğini idrak etmekteyiz. 

Hızlı geçen bu zaman diliminde bizler tüm gücümüzle yeni nesillerimizi geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz. Projelerimiz, etkinliklerimiz, gezilerimiz, toplantılarımız, konferans ve seminerlerimizin tek bir amacı var: İyi insan yetiştirmek! 

Sadece akademik anlamda değil, manevi anlamda da iyi insanlar yetiştirmeye çalışıyoruz.  

Tamamladığımız bu eğitim-öğretim döneminde günlük yaşamın kısır döngülerinden çıkarak, yeni nesillerin hayatlarına bir farklılık katmış olduğumuzu umuyorum. Zamanın arkasında kalarak, onun geçip gitmesini izlemeden bir sonraki dönem için hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Okullardaki eğitime kısa bir ara verilse de eğitim ve öğretimin aslında hayat boyu devam eden bir süreç olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla çocuklarımızın da bu ara tatilden pek çok bilgi ve deneyim edinerek döneceğine inanıyorum. 

Tüm öğrencilerimize, velilerimize, öğretmen ve idarecilerimize iyi tatiller diliyorum...

 

                                                                                                                                          Emrullah AYDIN

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.