İSTANBUL
BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"İngilizce'yi Sanatla Öğreniyorum" İlçe Projesinden Renkli Sahneler!
"İngilizce'yi Sanatla Öğreniyorum" adlı ilçe projemiz kapsamında öğrenciler ünlü sanatçıların eserlerinin kılığına girerek, İngilizce sunumda bulundular. Projede hem İngilizce'nin hem de Sanat Tarihi'nin birlikte öğretilmesi hedeflenirken, disiplinlerarası bir yaklaşım söz konusudur. Proje Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi'nde uygulanmaktadır.![](/meb_iys_dosyalar/2020_01/14134802_guzel_sanatlar.jpg)