İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Yıl Mesajı

Yeni Yıl Mesajı

Bir seneyi daha geride bıraktığımız şu günler, kendi muhasebemizi yapmak, düşünmek ve anlamak için vesile olabilir. Bu bağlamda, eğitim alanında yaptıklarımızın değerledirilmesi de hem bizlerin vicdanlarında hem de sizlerin gönüllerinde önemli bir muhasebedir. 

"Okul rehber, öğretmen eğitim koçu" sloganıyla başladığımız bu eğitim-öğretim yılındaki etkinliklere 2020 yılında da hız kesmeden devam edeceğiz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak organize ettiğimiz hiçmet-içi eğitimler, seminerler, konferanslar, Sanat Çalıştayları, Robotik Kodlama Festivalleri, Meyve Kahramanları ve Avrupa Orkestarası adlı Erasmus+projeleri, inavosyanla ilgili eğitimlerimiz ve projelerimiz, e-Twinning projelerimiz, İngilizce ile ilgili projelerimiz, Onlar da Çocuktu ya da Başarı Öyküleri gibi projelerimizin öğrencilerin içindeki cevheri keşfetmeye yönelik olduğunu söylemek isterim. Her yıl benzer proje ve etkinlikleri çoğaltarak, çocuklarımıza yeni imkanlar sunmaya devam edeceğiz. 

Bu yıl da her yıl olduğu gibi yardımlaşmayı, sevmeyi, saymayı, kısacası insan olmayı en önemli ders olarak okullarımızda öğreteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın isterim. Milli ve manevi değerlerimizden kopmadan, ilmin peşinden koşmayı çocuklarımızın kendilerine şiar edinmeleri için elimizden geleni yapacağız. 

Bu düşünceler ışığında yeni bir yıla başlarken, gelecek için umutluyuz. Yeni yılın yeni heyecanlar, yeni umutlar bizlere getirmesini diliyorum. Yeni yılda iyiliklerimizin artmasını, sevenlerimizin çoğlmasını, daha çok insanın duasında olmayı Allah'tan niyaz ediyorum.

                                                                                                                                           Emrullah Aydın
 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.