İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HÂREZMÎ EĞİTİM MODELİ 1. DÖNEM SONU BAKIRKÖY-GÜNGÖREN İLÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Hârezmî Eğitim Modeli  1. Dönem Sonu Değerlendirme toplantısı, Bakırköy ve Güngören İlçesi birlikte 16.01.2019 Çarşamba günü Ataköy Atatürk Ortaokulunun toplantı salonunda yapıldı.
HÂREZMÎ EĞİTİM MODELİ 1. DÖNEM SONU BAKIRKÖY-GÜNGÖREN İLÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Hârezmî Eğitim Modeli’ni uygulayan Bakırköy İlçesinden Emlak Kredi Bankası Ortaokulu, 60. Yıl Ataköy  Ortaokulu, Şehit Muhammet Ambar İmam Hatip Ortaokulu, Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi, Güngören İlçesinden Polis Amca Anaokulunun müdürleri ve öğretmenlerinin katılımıyla Bakırköy HEM Koordinatörü Kubilay ÖZHAN, Güngören HEM Koordinatörü  Erol TÜRKOĞLU, Güngören Şube Müdürü Sayın Muhammet TOKLAR  ve Bakırköy Şube Müdürü Sayın Abdurrahim ATEŞ’in rehberliğinde birinci dönemin değerlendirmesi yapıldı.

Toplantı Bakırköy Şube Müdürü Sayın Abdurrahim ATEŞ’in konuşmasıyla başladı. HEM Bakırköy Koordinatörü Kubilay ÖZHAN birinci dönemde yapılan çalışmaları anlatan bir sunum yaptı.  Güngören Şube Müdürü Muhammet TOKLAR öğretmenlere hitaben bir konuşma yaptı. Okullarımız 1. Dönem yaptıkları çalışmalar hakkında birbirlerine bilgi verdiler. Okulların sunumlarının ardından İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI webinar ile İlçelerimizde Harezmi Eğitim Modelinde görev alan müdürlere ve öğretmenlere eşzamanlı olarak hitap ettiler. Ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Murat ALTINÖZ ile Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Şirin KARADENİZ webinar aracılığıyla dönem değerlendirmelerini yapıp emeklerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkürlerini ilettiler. Hârezmî Eğitim Modeli uygulayan öğretmenlerimiz Toplantının 2. oturumunda haziran ayında yapılması planlanan Harezmi Eğitim Şenliği için uygulayıcı öğrencilerinin yapacakları sunum tasarılarını tartıştılar. Böylelikle birbirlerine önemli bir bakış açısı kazandırmış oldular.

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.