İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Hayatı paylaşmada en büyük engelin sevgisizlik olduğu kanaatiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü duyarlılığının ömrümüzün her gününde en üst düzeyde olmasını temenni ediyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle yayımladıkları mesajı:

“7 milyarlık dünya nüfusunun yüzde 15’inden fazlasını oluşturan engelli bireylerin topluma kazandırılması ve yaşadıkları sorunların hepimizin gündemine getirilmesi için ilan edilen 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde sergilenen duyarlılığın, ömrümüzün her gününde en üst düzeyde olmasını temenni ediyorum. Bu günün, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm engelli kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Kısa bir süre önce sayfamızda haberini yaptığımız acar personelimiz Eylem Yurtsever’in sınırlar aşan başarısı gibi, her sahada gurur duyduğumuz nice başarılara imza atan binlerce engelli insanımızın inanç, azim ve kararlılıkla imkânsız zannedilen nice engelleri aştığı gerçeğinin canlı şahitleri olarak, hayatı paylaşmada sevgisizlikten öte hiçbir engelin olmadığını özellikle belirtmek istiyorum. Her birini en kalbi dileklerimle tebrik ediyorum.

Engellilerin karşılaştığı sıkıntılar sadece onların ve ailelerinin değil, tüm milletimizin ve dünya insanlığının önde gelen ortak meselesidir. Devletimizin her geçen gün genelde tüm vatandaşlarımızı, özelde de engelli kardeşlerimizi kuşatan hassasiyetine millet olarak bizim de gayretle ortak olmamız gerektiğine inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 3 Aralık 1992’den bu yana tüm dünyada gerçekleştirilen etkinliklerle engellilerin sorunlarına dikkat çekilen Dünya Engelliler Günü’nün, ülkemizdeki ve dünyadaki bütün engelli kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

                                                                                                                                                              Emrullah AYDIN 

                                                                                                                                                   Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.