İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart’ların Zaferleri Üç Ay’ların Bereketleri Kutlu Olsun

18 Mart’ların Zaferleri Üç Ay’ların Bereketleri Kutlu Olsun

Şehitler tepesi boş değil, 
Toprağını kahramanlar bekliyor! 
Ve bir bayrak dalgalanmak için; 
Rüzgâr bekliyor! 

(Arif Nihat Asya)

 

1915’te Çanakkale’de hilâlimiz uğruna tertemiz alınlarından vurularak şehadetleriyle istiklal ve istikbalimizi güvence altına alan Kahraman Mehmedlerimizin 18 Mart zaferi, 103 yıl sonra 2018’de ay yıldızlı bayrağımıza uzanan hain şer odaklarının inlerine giren Kahraman Mehmedlerimizin 18 Mart zaferiyle buluştu. Rabbimize hamd olsun… 18 Mart zaferlerini milletimize coşkuyla yaşatan tüm şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Bilmeliyiz ve inanmalıyız ki, şehitlerimiz diridir ve Rabbimizin emsalsiz nimetleri içindedir. Bu yiğit kınalı ana kuzularımızı asaletle yetiştiren ailelerimizin şahsında şehit ve gazi ailelerimize içten şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) “Allah’ım! Receb ve Şaban aylarını mübarek eyle ve bizi Ramazan’a ulaştır” duasıyla andığı rahmeti ve bereketi bol mübârek Üç Aylar’a ulaştık. Rabbimize hamd olsun…

18 Mart’ların zaferleri ve Üç Ay’ların bereketleri hepimize kutlu olsun. Yüce Allah, bu güzel günleri milletimizin, İslâm âleminin ve tüm insanlığın huzuruna vesile kılsın.

 

          Emrullah AYDIN

     Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.