İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Kıymetli meslektaşlarım bu anlamlı günde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum.

Millî varlığımızı sürdürmekte ve geleceğin inşa edilmesinde her zaman olduğu gibi bugün de öncülük etmektesiniz. Bu kıymetli mesleği seçen değerli öğretmenlerimiz; sizler öğrencilerinizin gözündeki ışıktan güç alan, onu geleceğe özenle hazırlayan eğitim sistemimizin ana karakterisiniz. Bu nedenle biliyoruz ki öğretmenlik fedakârlık gerektiren mukaddes bir meslektir.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ''Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir'' sözünden hareketle geleceğin huzurlu, güvenli ve büyük Türkiye'sinin inşasında rol alacak gençlerimiz ve çocuklarımız biz öğretmenlerin ellerinde şekillenecektir.  Bu misyonumuzla; çocuklarımızı iyiye, doğruya, güzele, bilim ve sanatın ışığında geçmişimizden aldığımız güçle en iyi şekilde hazırlamaktayız.

 

Eğitim öğretim sistemimizin temel taşı olan değerli öğretmenlerimiz ''Güçlü toplum, güçlü Türkiye" hedefimize hep beraber ilerleyeceğimizi biliyoruz.

İyi ki varsınız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmenimiz  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere aramızdan ayrılan bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, emekli ve görevinin başında bulunan değerli öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü" nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

 

Muhammet Fatih ÇEPNİ

İlçe Millî Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.