İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni'nin Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

         Büyük bir heyecanla başladığımız 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

        Eğitim bir ülkenin kalkınmasında ve ilerlemesinde her zaman en önemli rolü oynamaktadır. Bu bilinçle okul öncesinden lise mezuniyetine kadar tüm kademelerde eğitim gören öğrencilerimizin okul ortamındaki fiziki koşullarının iyileştirilmesi, öğrencilerimizin daha sağlıklı ve donanımlı okullarda eğitim görmelerinin sağlanması yönündeki çabamız devam etmektedir. Bakırköy ilçesi olarak eğitim öğretimde her zaman standartların üzerine çıkmak ve hedeflerimizi ileriye taşımak için çalışıyoruz. Bilimin ışığında öğrencilerimizi bilgili, erdemli, donanımlı yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

      Öğretmenlerimiz, gelecek nesilleri inşaa eden saygıdeğer meslektaşlarımız; sizlere teşekkür ediyor, bu kutsal yolculukta sizlerle beraber yol almaktan onur duyuyorum.

         Sevgili öğrencilerimiz, sizlerin gözlerinizdeki ışıltı sizlerle beraber çıktığımız eğitim - öğretim yolculuğunda bizim yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Sanatsal, sportif, kültürel ve bilimsel alanlarda çok yönlü gelişiminizi önemsiyor sizlerin her zaman yanında yer aldığımızı bilmenizi istiyorum.

          Bu düşüncelerle, 2022-2023 eğitim öğretim yılında öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza başarılar diliyorum.

                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                   Muhammet Fatih Çepni

                                                                                                                                                                                                                  İlçe Millî Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.