İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Basketbol Turnuvaları Ödül Töreni Gerçekleştirildi "

Güçlü yarınlar için; okuyan, düşünen, sorgulayan, kendini ifade edebilen, sporu, sanatı ve bilimi yaşam tarzı hâline dönüştüren, gelişmelere açık, farklılıklara saygılı, yenilikçi, etik değerlere bağlı; karar süreçlerine katılan, kaynakları etkili değerlendiren, çevreye duyarlı, öz güveni yüksek, mutlu, sağlıklı ve güçlü bir gençliğin yetişmesini sağlamak amacı ile okullar arası sportif müsabakalara büyük önem veriyor ve bu minvalde çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz .


Bakırköy İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen 2021-2022 eğitim öğretim yılı Okul Sporları kapsamında düzenlenen Basketbol Turnuvaları ödül töreni, Ataköy Uluslararası Gençlik Merkezinde yapıldı.

 

Törene İlçe Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Pınar Saraç,İlçe Emniyet Müdürü Sayın Gürol Dikyol, Bakırköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sayın Sait Babaoğlu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Turnuvada; ilçeye bağlı 32 okulun öğrencilerinden oluşan 52 Okul takımı 83 müsabaka ile gerçekleştirilen Turnuvalarda öğrencilerimiz kıyasıya yarıştılar. 

 

15 gün süren yarışmalar sonunda dereceye giren okulların öğrencilerine madalya ve kupaları İlçe Kaymakamımız ve Protokol üyeleri tarafından verildi.

 

Turnuvaya katılım sağlayan ve dereceye giren sporcularımızı tebrik ederiz.

 

 

09-04-202209-04-202209-04-202209-04-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.