İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Mesleki ve Teknik Eğitim Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Kapsamında Çalışmalarımıza Aralıksız Devam Ediyoruz "Mesleki  ve Teknik Eğitim Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Kapsamında Çalışmalarımıza Aralıksız Devam Ediyoruz .

Cumhuriyet Halk Partisi Bakırköy İlçe Başkanlığında;İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni 'nin başkanlığında, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Sayın Erol Demir, Cumhuriyet Halk Partisi Bakırköy İlçe Başkanı Sn.Celal Sevinç  ve İlçe teşkilatının  katılımıyla Mesleki ve Teknik Eğitim bilgilendirme  ve istişare toplantısı gerçekleştirildi .

 

Geleceğin güçlü Türkiye'sinde, gençlerimizin  mesleğine sahip bir şekilde yarınlara umutla bakması için 'Mesleki ve Teknik Eğitim' Merkezlerinin öneminin vurguladığı toplantıda geleneksel çıraklık, kalfalık ve ustalık eğitimlerinin de verildiği yerler olan mesleki eğitim merkezlerinin hemen herkes tarafından ulaşılabilir olmasının esas alındığının belirtilerek  okulda sürekli devamsızlık, akademik başarısızlık gibi sebeplerden ötürü eğitimlerini tamamlayamamış olanlara yönelik bir farkındalık oluşturularak bu programa öğrenci kazandırılması hususunda İş birliğiyle çalışmanın önemli olduğu vurgulandı. 

 

Toplantı,dilek ve temennilerden  sonra hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi .

 

#GelecekMeslekiEğitimde 

 

13-01-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.