İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUHAMMET FATİH ÇEPNİ OKUL ZİYARETLERİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR "Okul kurum ziyaretleri kapsamında eğitimle ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacı ile okul ziyaretlerine devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni, Özel Yeşilköy Ermeni Okulunu  ziyaret etti .

 

Okul Yöneticileri ile okulu gezen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz,  sınıfları da gezerek öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti. Burada öğrencilere hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz " Sizin başarınız  ve yarınlara daha iyi hazırlanmanız için sürekli bir gayret içindeyiz. Daha güzel bir gelecek için okul size bu ortamı sağlarken sizin de daha çok çalışıp yarınlara daha iyi hazırlanmanız gerekir. Başta anne-babanız olmak üzere insanlara sevgi ve saygı gösterin. Hayvanları sevin, koruyun. Kitap okumayı ihmal etmeyin ve  derslerinize çok çalışın "diye konuştu.

11-01-202211-01-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.