İSTANBUL
BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Bakırköy Ataköy İlkokulu 4.sınıf öğrencimiz İzabel Ülgez, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda 10 Yaş Kızlar Kategorisinde İstanbul 2'ncisi Olmuştur."
![](/meb_iys_dosyalar/2022_01/08084200_20220105_025106.jpg)
Tebrikler
Bakırköy Ataköy İlkokulu 4.sınıf öğrencimiz İzabel Ülgez, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası'nda 10 Yaş Kızlar Kategorisinde İstanbul 2'ncisi olmuştur.
22 - 29 Ocak 2022 tarihleri arasında Antalya' da Türkiye Şampiyonluğu için hamle yapacak olan öğrencimize başarılar diliyoruz.