İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Hayırsever Vatandaşımız Tarafından Bakırköy Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokulunun Anasınıfına Kazandırırlan"Hayal Atölyesi'nin"Açılış Töreni Gerçekleştirildi."Bakırköy Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokuluna  Hayırsever Bağışçımız Dilek Özmen tarafından Anasınıfına Hayal Atölyesi yaptırıldı. Zeynep Bedia Kılıçlıoğlu İlkokuluna kazandırırlan Hayal Atölyesi'nin açılışı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni ,Türk Kızılayı Bakırköy Şube Başkanı Sayın Bayram Çiçek, okul yöneticileri, öğretmenlerimizin ve Bağışçımız Sayın Dilek Özmen'in  katılımıyla 08/12/2021 Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Çocukların ve gençlerin geleceği için eğitime yatırım yapılmasının önemli olduğunu ve eğitime yapılan her katkının geleceğe yatırım olduğunu ifade eden İlçe  Milli Eğitim Müdürümüz, eğitime desteklerinden dolayı, Bağışçımız Sayın Dilek Özmen'e plaket takdim ederek teşekkürlerini iletti.

 

21-12-202121-12-202121-12-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.