İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni Mustafa Pars Anaokulunu Ziyaret Ederek Minik Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi. "Okul ziyaretleri kapsamında öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni,  İlçemizde bulunan Mustafa Pars Anaokulunu ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Anaokulu Müdürümüz Sayın Sevinç Şentürk 'ten  yapılan faaliyetler ve çalışmalar hakkında  bilgiler aldı.Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Eğitim yaşamının ilk basamağı olan okul öncesi eğitim, çocukların gelişim süreci açısından önemini belirten ilçe Millî Eğitim Müdürümüz, bu kapsamda  okulumuzun bulunduğu mahallede bütün çocuklara ulaşılarak okul öncesi eğitimi almaları icin gayret edilmesi gerektiğini ifade ettiAyrıca ,ziyaret sırasında, öğretmenlerimiz ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak  öğretmenlerimiz için yazdığı mektupları takdim ederek öğretmenlerimizin "Öğretmenler Günü'nü "kutladı.Çalışmalarından dolayı Okul Müdürümüz Sayın Sevinç Şentürk'e, öğretmenlere ve çalışan personele teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni okul yönetimi ve  personele çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

 

06-12-202106-12-202106-12-202106-12-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.