İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı Gerçekleştirildi."24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları; Özgürlük Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından, 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama  Programı ile Devam Etti.

Kutlama Programı; İlçe Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü , İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni, , Müdürlüğümüz yöneticileri, okul idareci ve öğretmenlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan program, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni 'nin günün anlam ve önemine binaen yaptığı konuşmasının ardından, emekli öğretmenler ve yeni göreve başlayan öğretmenler adına yapılan konuşmalarla devam etti. Sonrasında öğrencilerimizin hazırladığı şiir dinletisi, oratoryo gösterisi ve konserlerin ardından emekli olan Öğretmenlerimize Hizmet Şeref Belgeleri takdim edildi. Program hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun .

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.