İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bakırköy 2021 eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Belli Oldu."eTwinning'de, 2020-2021  döneminde  yaptıkları projeler sonucunda Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Ulusal Destek Servisi tarafından Ulusal Kalite ödülüne ve Merkezi  Destek Servisi tarafından Avrupa Kalite  Etiketi ödülüne layık görülen öğretmenlerimiz belli oldu.    

Yaşadığımız salgın döneminin tüm zorluklarına rağmen öğretmenlerimiz uzaktan eğitim süreci ile birlikte eTwinning projelerine katılarak büyük bir başarı elde etmişlerdir.

 

2021 yılına ait başvurular sonucunda, ilçemizdeki öğretmenlerimiz 91 Ulusal Kalite Etiketi ve 42 Avrupa Kalite Etiketi ödülüne layık görülmüştür.

 

Diğer ülkelerde bulunan okul, öğretmen ve öğrencilerle tecrübe paylaşımı, yenilikçi eğitim yaklaşımları gibi bir çok alanda iş birliği yaparak, hazırladıkları projelerle Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanan ve ilçemize bu gururu yaşatan tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.    

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.