İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçemiz Meslek Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezimiz Faaliyetlerini Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi. "İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni başkanlığında , İlçe Şube Müdürümüz  Sayın Erol Demir ve  Mesleki Eğitim Müdürlerimizin katılımıyla,  İlçemiz  Meslek Liseleri ve Mesleki Eğitim Merkezimiz faaliyetlerini  değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

 

Toplantı, Müdürlerimizin okullarındaki  eğitim-öğretim faaliyetleri, atölyelerde yapılan üretim faaliyetlerinin durumu, öğrenci başarı ve devamsızlık oranları, mezuniyet sonrası istihdam durumları ve protokol faaliyetleri hakkında verdiği bilgilerle başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; Bakanlığımızın mesleki eğitim kararları doğrultusunda,geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ilgi, istidat ve kabiliyetlerini geliştirecek, gerekli bilgi, beceri, davranışlar ve birlikte iş görme alışkanlığı kazandırmak suretiyle hayata hazırlanmasında ve Ülkemizin kalkınmasında en önemli unsur haline gelmesinde sağlayacak çalışmaların önemi  ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün ,Mesleki Eğitim Müdürlerimizin eğitim-öğretim faaliyetlerinde başarılar dilemesinin ardından toplantı sona erdi.

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.