İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning School Label Ödülü

eTwinning Okul Etiketi Alan Okullarımızı Tebrik Ederiz.  
eTwinning School Label Ödülü

eTwinning Okulları, eTwinning değerlerini okul yönetiminin desteğiyle okul politikalarına, uygulamalarına ve mesleki gelişim süreçlerine dahil ederler.

 eTwinning, söz konusu Etiket ile, sadece bireysel olarak eTwinner'ların değil, aynı zamanda öğretmen ekiplerinin ve okul liderlerinin birlikte çalıştığı tüm okulun katılımını, çabasını ve bağlılığını tanıyarak değerlendirir.

 Söz konusu Etiketi alan okullar, objektif olarak değerlendirilebilecek etkinliklerle gelişim yolculuğuna çıkmaya hazır ve istekli durumdadırlar.

 eTwinning Okulları Misyon Bildirisi, tüm eTwinning Okullarının pusulasıdır. Söz konusu Misyon bildirisinde, Ortak liderlik, İşbirliği ve ekip çalışması, Öğrenci temsilciliği , Sosyal içerme ve inovasyon, Diğer okulları için rol model olunması gibi  unsurlara vurgu yapılmaktadır. eTwinning okulu olma kriterlerini karşılayarak değerlendirmeyi başarıyla tamamlayan okullarımızı tebrik ederiz.

 

     

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.