İSTANBUL
BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAKIRKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 3. ROBOTİK VE KODLAMA FESTİVALİ
Müdürlüğümüzce düzenlenecek olan 3. Robotik ve Kodlama Festivali 2-3 mayıs ta İstanbul havacılık müzesinde yapılacaktır.![BAKIRKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 3. ROBOTİK VE KODLAMA FESTİVALİ](/meb_iys_dosyalar/2019_02/24201111_22222222kodlama-fb-tw.jpg)
Festival süresince robotik, kodlama ,stem ,FRC ve havacılık temalı çalışmalarını sergilemek isteyen resmi- özel okulların https://bit.ly/2VSB0Nc bağlantısında yer alan stand talep formunu 15 nisan 2019 tarihine kadar doldurmaları gerekmektedir. Festival süresince yapılması planlanan, konferans atölyeler ve yarışmalarla ilgili , bilgilendirmelerin duyurusu 20 nisan 2019 tarihinden itibaren Bakırköy ilçe milli eğitim müdürlüğümüzün http://bakirkoy.meb.gov.tr web adresinden yapılacaktır. Festivalimiz ziyaret amaçlı herkese açıktır.