İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Yeşilköy Özel Eğitim Meslek Okulu Tübitak Bilim Fuarı Gerçekleşti"Tübitak 4006 Bilim Fuarları kapsamında Bakırköy'de projesi onaylanan kurumlarımızdan Yeşilköy Özel Eğitim Meslek Okulunun fuar sergisi açılış töreni  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni'nin Katılımıyla Gerçekleşti.Okullarda bilim kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK iş birliğiyle TÜBİTAK 4006 kapsamında Yeşilköy Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri tarafından hazırlanan  Bilim Fuarının  açılışına İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni, yönetici öğretmen ve velilerimiz katıldı. 

Okulda öğrenim gören öğrencilerin projelerini birebir anlatarak sunduğu proje standlarını gezen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergi açılışında gördüklerim beni çok mutlu etti. Öğrencilerimizin  Projeleri harika, sergide emekleri olan değerli idareci, öğretmen ve öğrencilerin kıymetli çalışmalarına teşekkür eder, başarılar dilerim." dedi.

Okulda yapılan Projeler;

Algoritma ve Mantıksal tasarım alanında 2 proje,

Havacılık ve Uzay alanında 1 proje, 

Sağlık ve hijyen alanında 1 proje,

Sağlıklı yaşam ve beslenme alanında 1 proje, 

 Görsel ve İşitsel Sanatlar alanında 2 proje

 El Sanatları ve Görsel sanatlar dersleri alanlarında da öğrencilerimizin yıl içerisinde ortaya çıkardıkları ürünler de sergilendi.

09-12-2021

 

 

 

09-12-2021

 

 

 

09-12-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.