İSTANBUL
BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Temel Fikirlerden Temel Bilimlere Bilim Olimpiyatları II. Aşama Sınav Sonuçları
19Ekim 2019 Cumartesi günü ilçemiz Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesinde yapılan ''Temel Fikirlerden Temel Bilimlere Bilim Olimpiyatları'' II. aşama sınav sonuçları şu şekildedir;
BAKIRKÖY İLÇESİ 2019-2020 BİLİM OLİMPİYATLARI EĞİTİMLERİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI II.AŞAMA SONUÇLARI BİLGİ FORMU |
|||||||
Sıra No | Adı ve Soyadı | Okul Adı | DOĞRU | YANLIŞ | BOŞ | II.AŞAMA NET | |
1 | Bertan Milan Kaya | Cumhuriyet Ortaokulu | 12 | 5 | 7 | 10,75 | |
2 | TOPRAK DİNÇER | ÖZEL ŞENLİKKÖY BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU | 10 | 1 | 13 | 9,75 | |
3 | EZGİ SU BEKTAŞ | 60.YIL ATAKÖY ORTAOKULU | 11 | 8 | 5 | 9 | |
4 | ÇINAR TURHAN | ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU | 11 | 9 | 4 | 8,75 | |
5 | Utku Canbulat | Cumhuriyet Ortaokulu | 10 | 5 | 9 | 8,75 | |
6 | ÖMER TAHA BARIŞ | Özel Bakırköy Oğuzkaan Ortaokulu | 10 | 9 | 5 | 7,75 | |
7 | UTKU ÇELİK | ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU | 9 | 6 | 9 | 7,5 | |
8 | Ahmet Enes TOMBAŞ | Osmaniye Nuri Pakdil Ortaokulu | 8 | 5 | 11 | 6,75 | |
9 | MUHAMMED KEREM DURMUŞ | ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU | 7 | 2 | 15 | 6,5 | |
10 | ULUÇ ALİ YILMAZ | ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU | 9 | 14 | 1 | 5,5 | |
11 | Duru KARABULUT | Gazi Ortaokulu | 7 | 5 | 11 | 5,5 | |
12 | EMİR TAHA YILDIZ | ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU | 7 | 8 | 9 | 5 | |
13 | ELANUR TAŞKIRAN | 60.YIL ATAKÖY ORTAOKULU | 6 | 4 | 14 | 5 | |
14 | ECE ÖZDEMİR | ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU | 6 | 5 | 13 | 4,75 | |
15 | FURKAN AKİF UYSAL | ŞEHİT MUHAMMET AMBAR İMAM HATİP ORTAOKULU | 6 | 5 | 13 | 4,75 | |
16 | Yunus Emre KANSIZ | Gazi Ortaokulu | 8 | 13 | 3 | 4,75 | |
17 | NİHAN DERE | ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU | 6 | 5 | 13 | 4,75 | |
18 | Ahmet Sarhan SEYHAN | HALİL BEDİİ YÖNETKEN ORTAOKULU | 8 | 13 | 3 | 4,75 | |
19 | Hüseyin Sağlam | Özel Bahçeşehir Florya Ortaokulu | 6 | 6 | 12 | 4,5 | |
20 | HALUK ALTAY GÜLMÜŞ | ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU | 7 | 12 | 6 | 4,25 | |
21 | KARACA DİYOR CANBAY | ÖZEL YEŞİLÖY 2001 ORTAOKULU | 7 | 13 | 4 | 3,75 | |
22 | Çağan Doruk BAHÇEKAPILI | İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu | 7 | 14 | 3 | 3,5 | |
23 | Ece ÖZTÜRK | Osmaniye Nuri Pakdil Ortaokulu | 5 | 6 | 13 | 3,5 | |
24 | Çınar Kırıkkaya | Özel Bahçeşehir Florya Ortaokulu | 5 | 7 | 12 | 3,25 | |
25 | ECE NAZ KELEŞ | İBNİ SİNA ORTOKULU | 6 | 12 | 6 | 3 | |
26 | Mehmet Akif AKBİROL | HALİL BEDİİ YÖNETKEN ORTAOKULU | 5 | 10 | 9 | 2,5 | |
27 | ARDA KAYA | ÖZEL YEŞİLKÖY ORTAOKULU | 4 | 7 | 13 | 2,25 | |
28 | DORUK KURTBAYLAR | ÖZEL YEŞİLÖY 2001 ORTAOKULU | 4 | 9 | 11 | 1,75 | |
29 | YİĞİT USTA | ÖZEL BAKIRKÖY BİLGİ ORTAOKULU | 3 | 5 | 16 | 1,75 | |
30 | Zehra Nehir KAYIKÇI | İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu | 5 | 14 | 5 | 1,5 | |
31 | İSMAİL YAĞIZ AKBULUT | ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU | 4 | 11 | 9 | 1,25 | |
32 | Ayşe İrem İpek | Özel Bahçeşehir Florya Ortaokulu | 3 | 8 | 13 | 1 | |
33 | İdil Zehra TAMAÇ | Emlak Kredi Bankası Ortaokulu | 5 | 16 | 3 | 1 | |
34 | CEM BUĞRA ÖCAL | ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU | 5 | 18 | 1 | 0,5 | |
35 | ELİF NEHİR DEMİRELLER | ÖZEL BAKIRKÖY BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU | 5 | 18 | 1 | 0,5 | |
36 | Derinsu Tuğcu | Özel Bahçeşehir Florya Ortaokulu | 3 | 10 | 11 | 0,5 | |
37 | Mehmet ERDEN | HALİL BEDİİ YÖNETKEN ORTAOKULU | 3 | 12 | 9 | 0 | |
38 | EGEMEN AYDIN | İBNİ SİNA ORTOKULU | 3 | 14 | 7 | -0,5 | |
39 | DESİL TORİK | ÖZEL YEŞİLÖY 2001 ORTAOKULU | 4 | 18 | 2 | -0,5 | |
40 | GÖKTUĞ EGE EMİRAL | İSTEK Bilge Kağan Ortaokulu | 4 | 19 | 1 | -0,75 | |
41 | RECEP GÖRKEM ÖBEK | AYBARS AK ORTAOKULU | 2 | 11 | 11 | -0,75 | |
42 | DENİZ YILMAZ | ÖZEL BAKIRKÖY BİLGİ ORTAOKULU | 2 | 12 | 10 | -1 | |
43 | ZEYNEP İPEK PAK | MEV KOLEJİ ÖZEL BASINKÖY ORTAOKULU | 4 | 20 | 0 | -1,00 | |
44 | Mert UYGUN | ÖZEL YEŞİLÖY 2001 ORTAOKULU | 3 | 17 | 4 | -1,25 | |
45 | YAMAN FENER | ÖZEL BAKIRKÖY BİLGİ ORTAOKULU | 1 | 12 | 11 | -2 | |
46 | Defne ÇAKIR | ÖZEL YEŞİLÖY 2001 ORTAOKULU | 3 | 21 | 0 | -2,25 | |
47 | Yunus Emre ALKAN | İncirlik Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu | 2 | 17 | 5 | -2,25 | |
48 | TEOMAN BULUT | ÖZEL YEŞİLKÖY ORTAOKULU | 2 | 22 | 0 | -3,5 | |
49 | Ekin Yağmur AKINCI | HALİL BEDİİ YÖNETKEN ORTAOKULU | 1 | 21 | 2 | -4,25 | |
50 | Derin ŞAHİN | HALİL BEDİİ YÖNETKEN ORTAOKULU | GİRMEDİ | ||||
51 | BURAK ÖZGER | ÖZEL FLORYA FİNAL ORTAOKULU | GİRMEDİ | ||||
52 | ÖMER MAŞLAK | ÖZEL FLORYA FİNAL ORTAOKULU | GİRMEDİ | ||||
53 | GÜLŞEN DERİN ŞİLİT | ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU | GİRMEDİ | ||||
54 | MELTEM ÜNAL | İSTEK Bilge Kağan Ortaokulu | GİRMEDİ | ||||