İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUMA KÜLTÜRÜ İSTANBUL İSTİŞARE TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

Yazarlar Okullar’da projesi kapsamında “Okuma Kültürü İstanbul İstişare Toplantısı” İlçemiz Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
OKUMA KÜLTÜRÜ İSTANBUL İSTİŞARE TOPLANTISI İLÇEMİZDE YAPILDI

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ’ın başkanlık ettiği toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Strateji Geliştirme Şube Müdürleri, Yazarlar Okullarda Projesi İlçe Koordinatörleri, Yayın Birlikleri temsilcileri, Yayın Evi Temsilcileri ve Şair-Yazarlar katıldı.

3 bölümden oluşan toplantının ilk bölümünde ilçe koordinatörleri ile yayın evleri temsilcileri birbirileri ile proje hakkında detaylı görüşme fırsatı buldu. Birçok yayın evinin katılım sağladığı toplantıda koordinatörler doğrudan yayınevlerine ulaşma fırsatı buldu.

Toplantının ikinci bölümünde, toplantıya ev sahipliği yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah AYDIN “Hoş geldiniz.” Konuşması yaptı. Ardında İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ katılımcılara seslendi. Basın Yayın Birliği Başkanı Münir ÜSTÜN bir konuşma yaptı. Böyle bir projeyi İstanbul’a kazandırdığı için İl Mili Eğitim Müdürümüz Dr. Muammer YILDIZ’a teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ardından Yayıncılar Birliği Genel Sekreteri Kenan KOCATÜRK yaptığı konuşmada Yazarlar Okullarda Projesi’ni çok önemsediklerini belirterek bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından üçüncü ve son bölüme geçildi. Son bölümde İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ’ın yönetiminde soru-cevap ve değerlendirme gerçekleşti. Yayın Evleri Temsilcileri ile yazar ve şairler, proje hakkında görüşlerini dile getirdiler. Yazarlar Okullarda Projesi İlçe Koordinatörleri saha ile ilgili karşılaştıkları durumları İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Dr. Muammer YILDIZ’a bizzat ifade ettiler.

 

Dr. Muammer YILDIZ’ın yaptığı kapanış konuşmasının ardından toplantı sona erdi. Toplantı sonrası ilçe koordinatörleri ile yayın evi temsilcileri görüşmelere devam etti. Birçok yazar ve şairin de katıldığı programda doğrudan yazar ve şairler ile iletişime geçebilmiş oldu.

 


Yazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullardaYazarlar okullarda

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.