İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE RUMELİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI "İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile İstanbul Rumeli Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

 

Bakırköy İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzde düzenlenen protokol imza töreninde İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Oğuz Özyaral, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni ile iki kurumun temsilcileri hazır bulundu.

 

İmzalanan protokol ile ilçemiz genelinde yer alan eğitim kurumlarımızda, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, yapılacak planlama doğrultusunda çalışmalar ve projeler yürütülerek, özellikle sevgili öğrencilerimizin başarı seviyelerini daha da yükseltecek tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmaya yönelik eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmenlerimize yönelik uygulamalı eğitim faaliyetleri ve sosyal, kültürel alanlarda mesleki gelişimlerine katkı sunacak çalışmalarda bulunulması amaçlanmıştır.

 

İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Oğuz Özyaral ile İlçe.Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni İş Birliği protokolünün İlçemiz eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak protokolü imzalamalarının ardından tören sona erdi.

10-04-202210-04-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.