İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığı İle Kültür Ve Turizm Bakanlığı Arasında Gerçekleştirilen "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" Kapsamında Kaymakamımız Sn.Nazmi Günlü Başkanlığında Otellerin Yöneticileriyle Katılımıyla Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı İle Kültür Ve Turizm Bakanlığı Arasında Gerçekleştirilen

 

Millî Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında gerçekleştirilen "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü"  kapsamında sektör için nitelikli insan kaynağını birlikte yetiştirmek ve karşılıklı olarak yapılabilecekleri istişare ederek planlamak amacıyla Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü Başkanlığında , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni,Şube Müdürümüz Sayın Erol Demir, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü ,Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürlerimiz ve İlçemizde hizmet vermekte olan turizm işletmelerinden seçilen otellerin  insan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Toplantı ,Şube Müdürümüz Sayın Erol Demir'in sunumuyla başladı. Mesleki Eğitim Merkezi Müdürümüz ve Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri Müdürlerimizin  okulları hakkında bilgi vermeleri ve turizm işletmesi otellerin insan kaynakları yöneticilerinin karşılıklı bilgi ve tecrübelerinin paylaşıldığı toplantıda iş birliği protokolü kapsamında yapılacak çalışmalara ilişkin görüşmeler gerçekleştirildi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni  toplantımızın mesleki eğitimi geliştirmesinde önemli bir dönüm noktası oluşturmasını diliyor ve  Bakırköy'de kurumlar arasında oluşturduğumuz iş birliğinin bundan sonraki süreçte de daha artarak devam etmesini dileyerek toplantıya katkı sunan herkese teşekkür etti.

 

Toplantı görüş ve önerilerle sona erdi.

 

21-12-202121-12-2021

 

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.