İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Avrupa Yakası İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürlüğünde Düzenlenen "İlk Yardım Eğitimi" İlçe MEM Sn. M.Fatih Çepni ve İlçemiz Okul Yöneticilerimizin Katılımlarıyla Gerçekleştirildi.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Avrupa Yakası İlk Yardım Eğitim  Merkezi Müdürlüğünde Düzenlenen

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü Avrupa Yakası İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen "İlk Yardım Eğitimi "İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni ve ilçemiz okul yöneticilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

 

Avrupa Yakası İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından verilen eğitimde, ilk yardımın önemi ve temel yaşam desteği hakkında bilgiler verildi. Maket üzerinde uygulamalı olarak verilen ilk yardım eğitimi, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni başta olmak üzere tüm katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi.

 

İlk yardım eğitiminin hayatın her anında kullanılabilecek kıymetli bir eğitim olduğuna, değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni: "Yaşamımızın her alanında karşılaşabileceğimiz ani rahatsızlık durumunda, temel yaşam desteği sağlayabilme adına hepimizin ilk yardım konusunda bilgi ve beceri sahibi olması hayati önem taşımaktadır. Bu amaçla okul yöneticilerimizi ve öğretmenlerimizi mümkün olduğu kadar bilgilendirmek ve özellikle ilk yardım becerilerini arttırmak için yapılan eğitimler hayati önem taşımaktadır. 

İlk yardım hayat kurtarır bilinciyle hareket eden herkese duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum."ifadelerine yer verdi.

 

#İlkYardım

#İlkYardımHayatKurtarır

 

02-02-202202-02-202202-02-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.