İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni'den Bakırköy Halk Eğimi Merkezimize Hayırlı Olsun Ziyareti"Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü olarak göreve başlayan Sayın Barış Aşar'a yeni görevinde başarılar dileyen İlçe Millî Eğitim  Müdürümüz Muhamet Fatih Çepni ,hayırlı hizmetler yapabilmesi temennisinde bulundu.

Ziyaret kapsamında ;2022 yılında, kurslardan yararlanan vatandaşlarımızın ve kurs sayılarının arttırılması ile ilgili yol haritası belirlendi.Bu bağlamda İlçe Millî Eğitim Müdürümüz, tüm vatandaşlarımıza ulaşılarak vatandaşlarımızın Hayat Boyu Öğrenmeye katılımlarının artırılmasını sağlayacak gerekli ve yeni tedbirlerin alınmasını istedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış AŞAR  ziyaretleri için İlçe Milli Eğitim Müdürümüze  teşekkür etti. Yeni görevini en iyi şekilde yerine getireceğini belirten Barış AŞAR ,çalışmaları hakkında  bilgilendirmede bulundu.

 

22-02-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.