İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın Ramazan tebrik mesajı

Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu da azaptan kurtuluşa vesile olan on bir ayın sultanı mübarek Ramazan’ın ülkemiz, milletimiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın Ramazan tebrik mesajı

On bir ayın sultanı mübarek Ramazan’ın ülkemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bireysel ve toplumsal coşkumuzu en üst seviyede yaşayacağımız bu bereketli günlerin arifesinde kadim medeniyetimizin kutlu beldesi Kudüs’e yönelik işgalci girişimleri protesto ediyorum. İşgal ve sürgünleri reddeden sivil göstericilerin üzerine doğrudan ateş ederek aralarında çocuk ve kadınların da bulunduğu 62 kişiyi şehit eden, 3 bine yakınını da yaralayan gözü dönmüş katil İsrail askerlerinin katliamını lanetliyorum. Kırmızı çizgimiz Kudüs’ümüzün işgaline canlarını feda ederek direnen şehitleri rahmetle yâd ediyor, yaralılara da acil şifalar diliyorum.

Mübarek Ramazan-ı Şerif’te aklımız, fikrimiz, özümüz, sözümüz, tüm dua ve yardımlarımız mağdur ve mazlum kardeşlerimiz için olsun. On bir ayın sultanı Ramazan’ın kurum personelimiz, eğitim camiamız, milletimiz, İslâm ve insanlık âlemi için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 

 

                                                                                                                   Emrullah AYDIN

                              İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.