İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın Kadir Gecesi Tebrik Mesajı

Bin aydan hayırlı “bir ömre bedel” bereketli Kadir Gecesinin ülkemiz ve tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını dilerim.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın Kadir Gecesi Tebrik Mesajı

Maneviyat iklimimizde hüzün ile sevinci bir arada yaşıyoruz bugünlerde… On bir ayın sultanı mübarek Ramazan’a veda burukluğu içindeyken, bin aydan hayırlı Kadir Gecesine ulaşmanın sevinci kaplıyor yüreğimizi…

“Yaratan Rab’binin adıyla oku” emriyle insanlık âlemini beşeri cehaletin karanlıklarından ilahi hakikatin aydınlığına kavuşturan Kur’an’ın ilk ayetlerinin Sevgili Peygamberimize bildirildiği gecedir Kadir Gecesi… “Allah’ım! Sen çok affedicisin, çok cömertsin. Affetmeyi seversin, beni de affet” dualarıyla gönlümüz ferahlayacak gece boyunca…

Bu duygularla, rahmet ve mağfiretin bire bin ölçüsüyle sağanak halinde yağdığı “bir ömre bedel” Kadir Gecesinin kurum personelimiz, eğitim camiamız, milletimiz, İslâm ve insanlık âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

    Emrullah AYDIN

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.