İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Medeniyet değerlerimizi dünden bugüne ve yarınımıza taşıyan, bilge kişilikleriyle ufkumuzu sonsuzluk âlemine açan kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü en kalbî duygularımla kutluyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emrullah Aydın’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle yayımladıkları kutlama mesajı:

“Engin bilgi ve becerileri, sevgi ve şefkat dolu örnek şahsiyetleriyle medeniyet değerlerimizi nesilden nesile aktaran saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü en kalbi temennilerimle kutluyorum.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

İstiklal ve istikbalimizin güvencesi çocuklarımız ve gençlerimizin bilgi, beceri ve hayat başarılarına sağladığınız değerli katkıları hiçbir zaman unutamayız. Nitelikli insan gücümüzün ve bilinçli toplum yapımızın tesis edilmesi uğrunda sarf ettiğiniz çabalarınızın bizzat tanığı olarak sizlere teşekkür ediyorum.

Zorluk ve imkânsızlıklara karşı inanç, direnç ve onurlu duruşlarını bozmadan; köy-kasaba, belde-şehir, doğu-batı, kuzey-güney ayrımı yapmadan bulunduğu her yerde eğitimi insanın kendisi olabilmesinin aracı kılmaya çalışan tüm öğretmenlerimizi içten sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Her vesileyle ifade ettiğim gibi, hepimizin üzerinde hayatımıza dokunabilmeyi başaran değerli öğretmenlerimizin izleri yer alır. Zihnimize ve gönlümüze giren öğretmenlerimiz, anne babamız misali unutulmaz hayat örneklerimiz olur bizim... Bilge kişilikleriyle ufkumuzu sonsuzluk âlemine açan, bilgi ve görgüleriyle şahsiyetimize değer katan saygıdeğer öğretmenlerimizi hürmet ve minnetle anıyorum. 

Bilgi ve erdemle akıl ve kalbimizi işleyen,ulvi değerler doğrultusunda irade ve duygularımıza yön veren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü tekrar kutluyorum. Emekli öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ömürler diliyor; ebediyete göç eden öğretmenlerimizi ve şehitlerimizi rahmetle yâd ediyorum.”

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.