İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü İş Birliğinde 'Aile Okulu Projesi' Kapsamında Eğitimlerimiz Başladı.

Milli Eğitim Bakanlığının Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce yürütülen 'Aile Okulu Projesi' kapsamında eğitimler başladı.Çocukların eğitiminde en önemli yapı taşlarından biri olan ailelerin ve devamında toplumun sağlığının korunmasına katkı sağlamak; aile içi ilişkiler, ev yönetimi ve çocukların davranış yönetimlerine rehberlik edilmesi gibi amaçlarla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 'Aile Okulu Projesi' başlatıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz  ile Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü İş Birliğinde 'Aile Okulu Projesi' Kapsamında Eğitimlerimiz Başladı.

 

'Aile Okulu Projesi' eğitici eğitimlerine katılan öğretmenlerin, Bakırköy'deki öğretmenlerimize eğitici eğitimleri vermesi ve devamında hem eğitici eğitimi veren hem de bu eğitimi alan öğretmenlerin halk eğitimi merkezleri aracılığıyla öğrenci velilerine yönelik eğitimler verilmesi planlanıyor.

 

Bakırköy Halk Eğitimi Merkezi aracılığıyla Bakırköy'deki öğretmenlere eğitici eğitimi ve gelen talepler doğrultusunda öğrenci velilerine yönelik aile eğitimleri verilecektir.

 

#AileOkuluProjesi

04-05-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.