İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni'nin Başkanlığında, Ortaokul Müdürlerimizle Eğitim Sürecini Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi ."

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni'nin Başkanlığında, Ortaokul Müdürlerimizle Eğitim Sürecini Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi .

Yüz yüze eğitim sürecinin değerlendirildiği toplantıda, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme kılavuzuna göre okullarımızda alınan  tedbirler , 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında yapılan çalışmalar, öğrenci başarısını artırmaya yönelik yapılan çalışmalar ve  LGS hazırlık sürecinin değerlendirilmesi, uygulanan ölçme ve değerlendirme faaliyetleri ve  sosyal, sportif, kültürel, bilimsel ve sanatsal faaliyetlerin değerlendirilmesi konuları görüşüldü.

 

Toplantı, şube müdürlerimizin kendi bölümleriyle ilgili açıklamaları, İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün  okul müdürlerinden gelen soruları cevaplandırması ve görüş alışverişiyle devam etti.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni , çocuklarımızın geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için çalışan eğitim yöneticilerimize  ve öğretmenlerimize özverili ve fedakârca yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ve başarı dileklerini sunmasının ardından iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

 

 

05-11-202105-11-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.