İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni 'nin 2021/2022 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Mesajı" 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni  2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sonu Sebebiyle Bir Mesaj Yayımladı.

6 Eylül 2021 tarihinde başlayan 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının 1.dönem sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2021 - 2022 eğitim - öğretim yılının birinci dönemini öğretmenlerimizin büyük özverisi, sabrı, öğrencilerimizin ilgisi ve velilerimizin  desteğiyle bitirmenin mutluluğu içindeyiz.

 

Değerli Meslektaşlarım,

Eğitim ve öğretim, çağın gereklerine uygun olarak sürekli gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen, insanı değerli kılan, toplumu yücelten ve insanlığa yön veren önemli bir süreçtir. Eğitim sürecinde dünyanın her yerinde öğrenme ve öğretme ihtiyacının karşılanmasında en temel unsur öğretmenlerdir.. Büyük bir azimle gayret göstererek nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmaları yürekten destekliyor ve sizleri tebrik ediyorum.

 

Kıymetli Velilerimiz,

Eğitim öğretim dönemi boyunca katkısı olan ve her aşamada desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarımız siz velilerin olduğu kadar bizlerin de en kıymetli hazineleridir. Tatil döneminde; çocuklarımızın dinlenmelerine, eğlenmelerine,kitap okumalarına imkân sağlayarak, onları destekleyerek sağlıklı ve  mutlu gelişimlerine , okul başarılarına çok büyük katkıda bulunacağımızı unutmayalım.

 

Yarınlarımızın Teminatı Sevgili Öğrencilerimiz,

Birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Tatilde öncelikle   bol bol dinlenmenizi,  , aile ve sevdikleriniz ile dolu dolu zaman geçirmenizi, sportif, sanatsal ve kültürel değeri olan sosyal aktivitelere katılmanızı ve boş zamanda değil her daim kitap okumanızı öneriyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizin  eğitim ve öğretiminin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesi için destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimize, okul müdür ve müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve eğitim personelimize teşekkür ediyorum.

 

2021-2022 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine sağlık, mutluluk ve huzurla başlamayı dilerim.
 

 

 

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.