İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni Başkanlığında, İlçemizdeki Okul/Kurum Müdürleri ile Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

Çevrim içi ortamda 03 Şubat 2022 Perşembe günü düzenlenen toplantıya İlçe Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni , Müdürlüğümüz Şube Müdürleri ile İlçemizde bulunan resmi/özel okul/kurum müdürlerimiz katıldı.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın  Muhammet Fatih Çepni Başkanlığında,  İlçemizdeki  Okul/Kurum Müdürleri ile Müdürler Kurulu Toplantısı   Gerçekleştirildi.

2021/2022 eğitim öğretim yılı I. döneminin değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda İlçe Millî Eğitim Müdürümüz okul ve kurumlarımızda2021-2022 eğitim öğretim yılı bir dönemini güvenli bir şekilde-zorluk sürece rağmen - kararlılıkla sürdüren tüm okul kurum müdürlerine, eğitim çalışanlarına, yarıyıl tatili demeden mesai mefhumu gözetmeden okullarımıza katkıda bulunan, okullarımızı güzelleştiren öğretmenlerimize ve I. dönem yüz yüze eğitim öğretimin başarı ile tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek II. dönem aynı özverili ve kararlılıkla sürdürecekleri çalışmalarında başarılar diledi.

 Eğitim öğretimin I. dönemde olduğu gibi II. dönemde de en sağlıklı ortamlarda ve yüz yüze devamı için sürdürülen çalışmaların ele alındığı toplantıda Müdürlüğümüz Şube Müdürleri tarafından sorumlu oldukları birimler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

 Toplantıda, 1.Dönem yapılan çalışmalar, 2023 Vizyon Projeleri Kapsamında I. dönem yapılan çalışmalar ile II. dönem yapılacak çalışmalar, Hedef 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Bakanlığımız Projeleri olan Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi, Patent Çalışmaları, Okul Öncesi yaş gruplarında okullaşma oranları, 5 yaş okul öncesinde %100 okullaşma oranı hedefi, Kütüphanesiz Okul Kalmayacak Projesi ve Mesleki Eğitim Merkezleri tanıtımı, öğrenci kayıtları, istihdam alanları ile ilgili ilçemiz faaliyet planları ve yapılacak çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.Eğitime dair idari ve sosyal birçok konu ele alınıp değerlendirildi.

 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1. yarıyıl değerlendirme, 2 yarıyıl planlama toplantısı sonunda 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının 2. Döneminin hayırlara vesile olması dileklerinde bulunuldu.

 

 

03-02-2022

 

 

 

 

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.