İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzce 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kapsamında 60.Yıl Ataköy Ortaokulunda Farkındalık Programı Gerçekleştirildi.

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzce 3 Aralık Dünya Engelliler Günü  Kapsamında 60.Yıl Ataköy Ortaokulunda Farkındalık  Programı Gerçekleştirildi.

60.Yıl Ataköy Ortaokulunda gerçekleştirilen Farkındalık Programı'na  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Pınar Saraç,Görme Engelliler Derneği,Omurilik Felçlileri Derneği, Körler Derneği Yöneticileri  ve Ampute Futbol Klüp Başkanı ve Ampute Futbol Oyuncuları yöneticiler, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı 'nın ardından Balkan Orkestrası eşliğinde Turnuvalara start verildi.Öğrencilerimizin ,engelli bireylerimizin  yaşadıkları sıkıntıları anlamaları  ve engellilerin yaşadığı sıkıntılar konusunda farkındalık oluşturulması amacıyla kurulan parkurlarda Ampüte takımı ile maç ,Golbol,Tekerlekli sandalye ile basketbol maçı,oturarak voleybol müsabakaları gerçekleştirildi.

Program farkındalık afişini  açılmasın ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

#3AralıkEngellilerGünü

#Farkındayız 

#BizBirBirimiziTamamlıyoruz

 

10-12-202110-12-202110-12-202110-12-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.