İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Arasında Eğitimde İş Birliği protokolü imzalandı."

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesinde  gerçekleştirilen imza törenine  Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı  Sayın  Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni ve  Müdürlüğümüz Arge Ekibi katıldı.


İmzalanan protokol ile ilçemiz genelinde yer alan eğitim kurumlarımızda, eğitimin niteliği ile ilgili öncelikli olarak belirlenmiş alanlar başta olmak üzere, yapılacak planlama doğrultusunda çalışmalar ve projeler yürütülerek, özellikle sevgili öğrencilerimizin başarı seviyelerini daha da yükseltecek tüm eğitim hizmetlerinin niteliğini artırmaya yönelik eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmenlerimize yönelik uygulamalı eğitim faaliyetleri ve sosyal, kültürel alanlarda mesleki gelişimlerine katkı sunacak çalışmalarda bulunulması amaçlanmıştır.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın  Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz ile İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni Eğitimde İş Birliği protokolünün kurumlar arası iş birliğinin önemine dikkat çekerek,  eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak protokolü imzalamalarının ardından tören sona erdi.

 

07-02-202207-02-202207-02-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.