İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" İlçe Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü Başkanlığında, Okul Müdürlerimiz ve Okul Aile Birliği Temsilcileriyle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi"İlçe Kaymakamımız  Sayın  Nazmi  Günlü  başkanlığında  MEV Koleji Özel Basınköy Okulları Kampüsünde  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , İlçe Belediye Başkanlığımız İlçe  Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği , İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü  ,İlçe Sağlık Müdürlüğü  ve Resmi Okul/Kurum Müdürleri , Okul Aile Birliği Başkanlarının Katılımıyla İstişare  Toplantısı Gerçekleştirildi.

 

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğümüz,  , İlçe  Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği  ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü  tarafından; kurumların Brifing sunumları gerçekleştirildi. 

        Sunumların ardından ele alınan konulara ilişkin İlçe Kaymakamımız  Sayın  Nazmi  Günlü  , okul müdürleri, ilgili kurum müdürleri ve okul aile birliği başkanlarıyla fikir alışverişinde bulundu.


22-10-202122-10-202122-10-202122-10-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.