İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Geleceğin Müzik İnsanları Bakırköy'de Keşfediliyor"Geleceğin Müzik İnsanları Bakırköy'de Keşfediliyor

Ortaokullarımızda görev yapan Müzik Öğretmenlerimiz,İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni başkanlığında 2.dönem itibariyle ilçemizde gerçekleştirilecek olan "Müzik Yetenek" taraması için yapılacak çalışmaları planlamak üzere bir araya geldi.

Toplantıda,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz "Okullarımızda öğrencilerimize yönelik yapılacak kültürel ve sanatsal faaliyetler akademik başarıyı olumlu yönde etkilemektedir. Resim ve müzik gibi sanatsal faaliyetler insanın olmazsa olmazları olduğunu ve öğrencilerimizin ortaokullardan itibaren yetenek alanlarına yönlendirilmesi gerektiğini belirtti.Bu yolda sizlerin gayretleri ile başarılı olacağız, dedi.

Öğretmenlerimiz söz alarak fikir ve görüşlerini, okullarda bu kapsamda yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Konuşmaların ardından  İlçemizde görev yapan Sayın Seçkin Güney tarafından mini "Tulum Dinletisi" gerçekleştirildi. 

14-01-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.