İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 83'ncü Yıl Dönümü Kapsamında Program Düzenlendi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Aramızdan Ayrılışının 83'ncü Yıl Dönümü Kapsamında Program Düzenlendi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83'ncü yıl dönümü kapsamında Bakırköy Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni ve ardından Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezinde Salon Programı düzenlendi.

 

 

Atatürk Anıtı Önü Çelenk Sunma töreni Bakırköy Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü, ilçe protokolü, öğrencilerimiz ve vatandaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirildi. 

 

Bakırköy Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü ve kamu kurum ve kuruluşların Atatürk Anıta Çelenk bırakması ile başlayan törende, saat, 09.05'i gösterdiğinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunuldu ve akabinde İstiklal Marşımız okundu.

 

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 83'ncü yıl dönümü kapsamında Bakırköy Kaymakamlığımızca İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda, Bakırköy Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından anma programı düzenlendi.

 

Bakırköy Kaymakamımız Sayın Nazmi Günlü ve beraberindeki protokol, Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezinde, Bakırköy Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerimiz tarafından 10 Kasım Atatürk'ü Anma programı kapsamında düzenlenen programa katıldı. 

 

 

Saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşı'mızın okunması ile başlayan programda, günün anlam ve önemine ilişkin yapılan konuşmaların ardından öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan etkinlikler sahnelendi.

 

Bakırköy Kaymakamımız Nazmi Günlü ve beraberindekiler, programın ardından sahneye gelerek öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik edip hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

10-11-202110-11-202110-11-202110-11-2021

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.