İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI "İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Altınbaş Üniversitesi Arasında Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı.

 

Altınbaş Üniversitesinde düzenlenen protokol imza töreninde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz 

Sn.Muhammet Fatih Çepni ve Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ali Argun Karacabey ile iki kurumun temsilcileri hazır bulundu.

 

İstanbul Altınbaş Üniversitesinde gerçekleşen protokol törenine, Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ali Argun KARACABEY,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni,Rektör Yardımcısı Sayın Dr. Giyasettin Baydaş , Müdürlüğümüz Şube Müdürü Sayın Erol Demir ile iki kurumun temsilcileri katıldı.

 

İmzalanan "İş Birliği Protokolü" eğitim-öğretim, öğretmen eğitimleri, bilimsel çalışmalar, proje uygulamaları, konferanslar, seminerler, sanatsal, sportif ve kültürel etkinlikler ile ilgili çalışmaların yapılması amaçlanmaktadır.

 

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Ali Argun Karacabey ile İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Muhammet Fatih Çepni İş Birliği protokolünün İlçemiz eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak protokolü imzalamalarının ardından tören sona erdi.

 

 

03-04-202203-04-202203-04-202203-04-202203-04-202203-04-2022

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.