İSTANBUL BAKIRKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakırköy İlçe Öğrenci meclis Başkanları toplantısı

Bakırköy Anadolu Lisesinde İlçe Öğrenci meclis Başkanları toplantısı yapıldı.
Bakırköy İlçe Öğrenci meclis Başkanları toplantısı

21/03/2016 tarihinde Bakırköy Anadolu Lisesinde İlçe Öğrenci meclis Başkanları toplantısı yapıldı. Bakırköy’deki tüm okul öğrenci meclis başkanlarının katılımıyla, okullar arasında bilgi alışverişi yapıldı. Toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emrullah AYDIN Nevruz baharın, canlılığın, birlik beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin hatırlatıcısı olduğunu söyledi.

Öğrencilere ülkemizin değerini bilmelerini, ülkemizin geleceği için tüm öğrencilerimizin gayretle çalışmaları gerektiğini söyledi. Bizlerin bu güzel ülkemizde başımızı rahatlıkla yastığa koyabilmemiz ve huzur içinde yaşantımıza devam edebilmemiz şehitlerimiz sayesinde olduğunu ve şehitlik mertebesinin yüce bir makam olduğunu, ülkemiz için kendilerini feda eden ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi minnetle anmamız gerektiğini söyledi.

 

Toplantı ilçe öğrenci meclisi başkanı Ata AYDIN başkanlığında devam etmiş ve okul temsilcilerinin ilettiği sorunlar tartışılmıştır.

 

 

21-03-201621-03-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

21-03-201621-03-2016

Kartaltepe Mahallesi General Şükrü Kanatlı Caddesi No3 Bakırköy/İstanbul - 02125717111

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.